Menu

Certificaatwijziging Digipoort (LogiPoort)

Digipoort certificaatwijziging vanaf februari 2020

In februari 2020 verlopen een aantal certificaten die relevant zijn voor het berichtenverkeer via Digipoort. Daarnaast wijzigen ook de url’s/end-points.

De update van LogiPoort versie 10.3 past de end-points automatisch aan op het instellingen scherm van Digipoort.

Daarnaast worden de benodigde certificaten in de map LogiPoort > Certificates geplaatst en ook geselecteerd op het instellingen scherm.

Het instellingen scherm vindt u bij Opties > Instellingen > Instellingen digipoort.

Heeft u problemen na het updaten?

Het kan zijn dat na het updaten één of meerdere certificaten niet goed zijn geplaatst.

Volg de stappen dan op deze pagina.

 

Op dinsdag 26 september vanaf 08:00 uur vinden er bij de Belastingdienst werkzaamheden plaats, waardoor er tijdelijk geen verwerking plaats zal vinden. De Belastingdienst verwacht dat de verwerking rond 14:00 uur weer opgestart kan worden. Het kan dus zijn dat u tijdelijk later een ontvangstbevestiging van ons ontvangt dan u gewend bent.
+